Top Ad 728x90

Suna Dumankaya Selülit Giderici Çay Tarifi Hazırlanışı ve yararları

Suna Dumankaya Selülit Giderici Çay Tarifi
Selülitler neredeyse bütün kadınların ortak sorunudur. Spor yapmanıza,yürüyüşe ve sağlıklı beslenmenize rağmen selülitlerinizden kurtulamıyorsanız birde Suna Dumankaya ‘nın selülit giderici bitkisel çayını denemenizi tavsiye ederiz.
Suna Dumankaya ‘nın selülit giderici çay tarifi:
Malzemeler:
Papatya

Rezene

Anason

Sinameki

Biberiye

Funda Yaprağı

Kuşburnu

Hazırlanışı:


Malzemeleri eşit miktarda karıştırıp bir kavanoza koyun. Her sabah, tok karnına bu karışımdan bir tutam alarak yarım litre Kaynamış suyun içine atarak 15 dakika demlenmesini bekleyin. Daha sonra süzerek içebilirsiniz ..
Yararları:

Selülit çayı her gün düzenli olarak içildiğinde, iki hafta içerisinde selülitlerde gözle görülür bir azalma sağlar. Selülit çayı ile birlikte bir adet ananas yediğinizde, ananasın yağ yakıcı özelliğinden dolayı selülitlerin giderilmesini hızlandırmış olursunuz.

Çayın içindeki bitkilerin diğer yararları:

Papatya : Yumuşatıcıdır.

Rezene : Ağrıyı keser, sancıya iyi gelir.

Anason : Mide gazını alır.

Sinameki : Bağırsakları çalıştırır.


Biberiye : Vücuttaki yağı yakar.

Funda Yaprağı: vücuttaki suyu atar.

Kuşburnu: Kanı sulandırır.
Suna Dumankaya

Etiketler : çay, giderici, Güzellik, sağlık, selülit, selülit giderici çay nasıl hazırlanır, selülit giderme, selülit için bitkisel çay, selülit için bitkisel çözüm, selülit nasıl gider, selülite doğal çözüm, selülitten kurtulma yolları, suna dumankaya, suna dumankaya selülit çözümü, Suna Dumankaya Selülit Giderici Çay Tarifi, tarifi

Top Ad 728x90