Top Ad 728x90

, , , ,

Tnt Neden Kapandı Kapanma Sebebi Ne

TNT neden kapatıldı , TNT Televizyonu kapanma sebebi, TNT Açılacak mı Ne Zaman Açılacak , Niçin Kapandı ,tnt neden kapatıldı sebebi neTNT neden kapatıldı , TNT Televizyonu kapanma sebebi, TNT Açılacak mı Ne Zaman Açılacak , Niçin Kapandı ,tnt neden kapatıldı sebebi ne
TNT  televizyonu kapandı …ABD kökenli medya şirketi Turner Broacasting, TNT TV Türkiye’nin faaliyetlerini durdurduğunu açıkladı… TNT TV yapılan açıklamaya göre yayın hayatına veda ediyor.

ŞİRKETİN AÇIKLAMASI ŞÖYLE:
Kanal, yayın akışı değişikliği ile birlikte yeni bir bildirime kadar yayına devam edecek.
TNT Türkiye belirlenen iş planına göre performans ve büyüme göstermedi. Buna bağlı olarak, yapılan detaylı inceleme sonucunda dikkatle değerlendirilmiş bu karar alındı.

Türk medya sektörünün bazı en yetenekli ve yaratıcı insanlarından oluşan TNT Türkiye ekibine hizmetleri için minettarız. Bu zorlu süreçten etkilenen tüm çalışanlara azami desteği sağlayacağız.
Cartoon Network ve CNN Türk kanalları her zamanki faaliyetlerini sürdürmeye devam edecek. Turner, Doğan TV ile 1999’da CNN Türk’ün kurulması ile başlayan uzun süreli ve değerli ilişkilerininin yanı sıra Türkiye’deki gelecek yatırımlarına olan bağlılığını sürdürüyor.
Turner, bu önemli pazardaki büyüme fırsatlarını araştırmaya devam edecek.
TNT neden kapatıldı , TNT Televizyonu kapanma sebebi, TNT Açılacak mı Ne Zaman Açılacak , Niçin Kapandı

Top Ad 728x90